Stýská se vám po nás?

15.5.2017 21:18

Nemusí! V květnu budete mít hned několik možností nás opět vidět. Poprvé hned příští týden, dokonce přímo ve Zvonečku, kde zahrajeme dopoledne pohádku Zlobivá kůzlátka. Je sice pro školku, ale sál plný nebude, tak neváhejte a zamluvte si vstupenky!


Zazvonil zvonec...

2.5.2017 10:33

...a víkendovým pohádkám je na chvíli konec. Je to tak, vážení a milí diváci a příznivci Zvonečku, v současné době nás zastihnete na zájezdech, na naší domovskou scénu se vrátíme opět až v září. Nesmutněte, netruchlete, už ted vám rádi prozradíme, že komu by se stýskalo, může nás vidět třeba 27. května na naší už téměř klasické akci Pohádkový les a to zajisté nebude jediné místo, kde budeme k vidění. Všechny naše zájezdy budeme poctivě zveřejňovat a navíc už teď můžeme prozradit, že od září se opět máte na co těšit...živou ulici, hned dvě nové premiéry, třetí ročník festiválku, zkrátka, bude toho zase opravdu dost a dost. Děkujeme vám za přízeň a podporu, bez vás by to nešlo a nemělo smysl, přejeme krásné jarní a letní dny a od září se opět moc těšíme na viděnou u nás ve Zvonečku!


Otesánek jede!

2.5.2017 10:00

Ještě než se s vámi prázdninově rozloučíme, musíme se pochlubit novinkou - letos nás po dlouhé době můžete spatřit i na loutkářské Chrudimi! Náš Otesánek se probojoval do programu, máme obrovskou radost a těšíme se!


Loutky jedou!

27.3.2017 15:48

Titulní stranu nového Loutkáře zdobí naše princezna Víl ze Začarovaného lesa, máme radost a jsme hrozně slavní samozřejmě :-)


PF 2017

23.12.2016 10:55

A teď už opravdu nezbývá nic jiného, než popřát všem krásné, klidné a jak jinak než pohádkové Vánoce a do Nového roku štěstí, zdraví, lásku a samé šťastné konce. Děkujeme za přízeň a těšíme se v Novém roce na viděnou!


Známe vítěze klání o nejkrásnější loutku!

23.12.2016 9:45

A známe vítěze! Naše soutěž o nejkrásnější loutku skončila velmi, velmi těsně - po sečtení všech hlasů vyhrála loutka číslo 17 s celkovým počtem dvaceti osmi hlasů, na krásném druhém místě je loutka číslo 10 s celkem dvaceti pět hlasy a bronzovou příčku obsadila loutka číslo 13. A protože jsou Vánoce a protože jste byli všichni ohromně úžasní a tvůrčí, rozhodli jsme se ještě udělit speciální ceny "odborné poroty" a máme cenu za originalitu pro tvůrce loutek číslo 5, 7 a 19. Gratulujeme výhercům a děkujeme všem za účast i za hlasy!


Zájezdíme...ve španělské Callele!

23.9.2016 21:43

Nebereme vám od středy telefon? Němejte nám to za zlé. Před začátkem sezóny jsme ještě přijali pozvání do španělské Callely na jejich městské slavnosti, v rámci kterých jsme opět trochu oprášili a pozměnili naše Varieté. A nebudeme vám lhát...máme se tu báječně. Pro to nejmenší publikum už jsme zahráli, ti velcí nás čekají až v neděli. Jo, a zítra se jedeme podívat do Barcelony, je to kousek. Máváme všem, než budeme vyprávět zážitky z cest osobně, posíláme alespoň pár fotek, na které se můžete podívat v naší fotogalerii.


PF 2016

29.12.2015 11:36

Premiéra za námi, teď už opravdu nezbývá, než se těšit na Vánoce a na Nový rok...Já bych Vám ale ještě před tím chtěla moc poděkovat za Vaši podporu a přízeň, za celé divadlo popřát všem krásné, klidné a pohádkové Vánoce a do Nového roku jen to nejlepší. Ještě mi zároveň dovolte poděkovat všem mým kolegům, jejichž nasazení a výdrž byla opět neuvěřitelná, letos jsme toho zvládli opravdu hodně, od zájezdů, přes živou ulici a festival, až po několik živě mluvených pohádek a premiéru - jste všichni skvělí, báječní a já Vám moc a moc děkuju. Těším se v Novém roce na viděnou ve Zvonečku! Denisa Dašková, ředitelka divadla


Zvoneček v listopadovém Tučňáku

23.10.2015 0:00

Milovníkům a příznivcům Zvonečku to jistě neuniklo, těm ostatním, kteří ještě nevybrali schránku nebo nejsou z Prahy 4, se musíme pochlubit, jak příšerně jsme slavní! Náš udatný princ Bajaja to tentokrát dotáhl až na titulní stránku listopadového Tučňáku, ve kterém se dozvíte spoustu informací o našem chystaném festiválku. Moc děkujeme panu šéfredaktorovi a samozřejmě opět i celé Praze 4 za prostor, který nám v čísle poskytli.


Vzpomínka na výstavu v Roztokách

10.6.2015 10:29

Před pěti lety se v muzeu v Roztokách u Prahy konala veliká výstava u příležitosti nedožitých osmdesátin našeho principála a zakladatele Jiřího Vorla. Připomeňte si s námi krásnou výstavu díky tehdejším reportážím České televize, které se nám podařilo najít v archivu. Schválně, zda poznáte, které loutky vystupují i v našich pohádkách!
Staré loutky, které nestárnou
Sbírka Jiřího Vorla: Loutky místo Spartaka


Nové příspěvky ve fotogalerii - dětský den v Úvalech!

18.5.2015 10:52

Jak začne jaro, chytá nás cestovní horečka a nevydržíme na místě. Vždyť kdo by byl zavřený v divadle, když se dá hrát venku! Zájezdní sezóna se nám tedy rozjela a my tímto moc děkujeme báječnému publiku a milým organizátorkám z Haba-kuku za velice příjemné odpoledne v Úvalech! Počasí nám přálo a tak se čerti ženili opravdu jen v naší pohádce:-) Nás už opět chytá zájezdní horečka a těšíme se do Kroměříže na Mozartovy slavnosti, Vy se těšte na naše další cestovní příspěvky na našem webu a na facebooku a hlavně se na nás přijďte podívat!A jak to vypadá, když hrajeme venku? Prohlédněte si naší fotogalerii!


Otevírací doba pokladny a předprodej vstupenek

16.10.2014 8:17

Vážení a milí diváci a příznivci Zvonečku, rádi bychom Vás upozornili, že vstupenky na naše představení je možné zakoupit vždy POUZE V SOBOTU NEBO KAŽDÝ POSLEDNÍ ČTVRTEK V MĚSÍCI. Otevírací doba pokladny je od 13:00 do 15:45 v sobotu, ve čtvrtek pak od 15:00 do 16:30. V tento čas je možné zakoupit vstupenky i v rámci předprodeje. V jiné dny naše milé pokladní bohužel v KC Novodvorská nenaleznete. Zároveň bychom Vás rádi upozornili i na fakt, že v pokladně KCN není možné zakoupit vstupenky na naše pohádky, to lze pouze u nás, ve Zvonečkovské kukani pod schody a ve výše uvedených časech. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.Program

2017

květen
10:00

23. 5. - Zlobivá kůzlátka

14:30

27. 5. - Červená Karkulka

červen
9:30

1. 6. - Ferda Mravenec a jeho kamarádi

28. 6. - OtesánekMáte nás rádi?
Lajkujte nás i na Facebooku.
Naše facebookovská adresa je facebook.com/divadlo.zvonecek.


Tradiční loutkové divadlo Zvoneček na Informuji.cz

TOPlist