Loutkářská Chrudim je tu!!

1.7.2017 9:55

Jedeme na Loutkářskou Chrudim a těšíme se!Kdo tam bude, ten ať si nenechá ujít našeho Otesánka, dnes od 16:00 a od 18:00, zítra od 10:00 a od 14:00 ve Spolkovém domě. Loutkám zdar!


Zazvonil zvonec...

2.5.2017 10:33

...a víkendovým pohádkám je na chvíli konec. Je to tak, vážení a milí diváci a příznivci Zvonečku, v současné době nás zastihnete na zájezdech, na naší domovskou scénu se vrátíme opět až v září. Nesmutněte, netruchlete, už ted vám rádi prozradíme, že komu by se stýskalo, může nás vidět třeba 27. května na naší už téměř klasické akci Pohádkový les a to zajisté nebude jediné místo, kde budeme k vidění. Všechny naše zájezdy budeme poctivě zveřejňovat a navíc už teď můžeme prozradit, že od září se opět máte na co těšit...živou ulici, hned dvě nové premiéry, třetí ročník festiválku, zkrátka, bude toho zase opravdu dost a dost. Děkujeme vám za přízeň a podporu, bez vás by to nešlo a nemělo smysl, přejeme krásné jarní a letní dny a od září se opět moc těšíme na viděnou u nás ve Zvonečku!


Otesánek jede!

2.5.2017 10:00

Ještě než se s vámi prázdninově rozloučíme, musíme se pochlubit novinkou - letos nás po dlouhé době můžete spatřit i na loutkářské Chrudimi! Náš Otesánek se probojoval do programu, máme obrovskou radost a těšíme se!


Loutky jedou!

27.3.2017 15:48

Titulní stranu nového Loutkáře zdobí naše princezna Víl ze Začarovaného lesa, máme radost a jsme hrozně slavní samozřejmě :-)


PF 2017

23.12.2016 10:55

A teď už opravdu nezbývá nic jiného, než popřát všem krásné, klidné a jak jinak než pohádkové Vánoce a do Nového roku štěstí, zdraví, lásku a samé šťastné konce. Děkujeme za přízeň a těšíme se v Novém roce na viděnou!


Známe vítěze klání o nejkrásnější loutku!

23.12.2016 9:45

A známe vítěze! Naše soutěž o nejkrásnější loutku skončila velmi, velmi těsně - po sečtení všech hlasů vyhrála loutka číslo 17 s celkovým počtem dvaceti osmi hlasů, na krásném druhém místě je loutka číslo 10 s celkem dvaceti pět hlasy a bronzovou příčku obsadila loutka číslo 13. A protože jsou Vánoce a protože jste byli všichni ohromně úžasní a tvůrčí, rozhodli jsme se ještě udělit speciální ceny "odborné poroty" a máme cenu za originalitu pro tvůrce loutek číslo 5, 7 a 19. Gratulujeme výhercům a děkujeme všem za účast i za hlasy!


Zájezdíme...ve španělské Callele!

23.9.2016 21:43

Nebereme vám od středy telefon? Němejte nám to za zlé. Před začátkem sezóny jsme ještě přijali pozvání do španělské Callely na jejich městské slavnosti, v rámci kterých jsme opět trochu oprášili a pozměnili naše Varieté. A nebudeme vám lhát...máme se tu báječně. Pro to nejmenší publikum už jsme zahráli, ti velcí nás čekají až v neděli. Jo, a zítra se jedeme podívat do Barcelony, je to kousek. Máváme všem, než budeme vyprávět zážitky z cest osobně, posíláme alespoň pár fotek, na které se můžete podívat v naší fotogalerii.


PF 2016

29.12.2015 11:36

Premiéra za námi, teď už opravdu nezbývá, než se těšit na Vánoce a na Nový rok...Já bych Vám ale ještě před tím chtěla moc poděkovat za Vaši podporu a přízeň, za celé divadlo popřát všem krásné, klidné a pohádkové Vánoce a do Nového roku jen to nejlepší. Ještě mi zároveň dovolte poděkovat všem mým kolegům, jejichž nasazení a výdrž byla opět neuvěřitelná, letos jsme toho zvládli opravdu hodně, od zájezdů, přes živou ulici a festival, až po několik živě mluvených pohádek a premiéru - jste všichni skvělí, báječní a já Vám moc a moc děkuju. Těším se v Novém roce na viděnou ve Zvonečku! Denisa Dašková, ředitelka divadla


Zvoneček v listopadovém Tučňáku

23.10.2015 0:00

Milovníkům a příznivcům Zvonečku to jistě neuniklo, těm ostatním, kteří ještě nevybrali schránku nebo nejsou z Prahy 4, se musíme pochlubit, jak příšerně jsme slavní! Náš udatný princ Bajaja to tentokrát dotáhl až na titulní stránku listopadového Tučňáku, ve kterém se dozvíte spoustu informací o našem chystaném festiválku. Moc děkujeme panu šéfredaktorovi a samozřejmě opět i celé Praze 4 za prostor, který nám v čísle poskytli.


Vzpomínka na výstavu v Roztokách

10.6.2015 10:29

Před pěti lety se v muzeu v Roztokách u Prahy konala veliká výstava u příležitosti nedožitých osmdesátin našeho principála a zakladatele Jiřího Vorla. Připomeňte si s námi krásnou výstavu díky tehdejším reportážím České televize, které se nám podařilo najít v archivu. Schválně, zda poznáte, které loutky vystupují i v našich pohádkách!
Staré loutky, které nestárnou
Sbírka Jiřího Vorla: Loutky místo Spartaka


Nové příspěvky ve fotogalerii - dětský den v Úvalech!

18.5.2015 10:52

Jak začne jaro, chytá nás cestovní horečka a nevydržíme na místě. Vždyť kdo by byl zavřený v divadle, když se dá hrát venku! Zájezdní sezóna se nám tedy rozjela a my tímto moc děkujeme báječnému publiku a milým organizátorkám z Haba-kuku za velice příjemné odpoledne v Úvalech! Počasí nám přálo a tak se čerti ženili opravdu jen v naší pohádce:-) Nás už opět chytá zájezdní horečka a těšíme se do Kroměříže na Mozartovy slavnosti, Vy se těšte na naše další cestovní příspěvky na našem webu a na facebooku a hlavně se na nás přijďte podívat!A jak to vypadá, když hrajeme venku? Prohlédněte si naší fotogalerii!


Otevírací doba pokladny a předprodej vstupenek

16.10.2014 8:17

Vážení a milí diváci a příznivci Zvonečku, rádi bychom Vás upozornili, že vstupenky na naše představení je možné zakoupit vždy POUZE V SOBOTU NEBO KAŽDÝ POSLEDNÍ ČTVRTEK V MĚSÍCI. Otevírací doba pokladny je od 13:00 do 15:45 v sobotu, ve čtvrtek pak od 15:00 do 16:30. V tento čas je možné zakoupit vstupenky i v rámci předprodeje. V jiné dny naše milé pokladní bohužel v KC Novodvorská nenaleznete. Zároveň bychom Vás rádi upozornili i na fakt, že v pokladně KCN není možné zakoupit vstupenky na naše pohádky, to lze pouze u nás, ve Zvonečkovské kukani pod schody a ve výše uvedených časech. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.Program

V současné době nejsou na programu žádná představeníMáte nás rádi?
Lajkujte nás i na Facebooku.
Naše facebookovská adresa je facebook.com/divadlo.zvonecek.


Tradiční loutkové divadlo Zvoneček na Informuji.cz

TOPlist