Chyba v rezervačním systému

14.11.2018 12:26

Vážení a milí diváci, moc se omlouváme, ale již více jak před týdnem se v našem systému vyskytla chyba a protože stále občas voláte a ptáte se, raději to ještě jednou shrneme. Omylem byly povoleny rezervace na dopolední představení pohádky Otesánek, kterou budeme hrát 23. listopadu od 10:00 a od 14:00. Rádi bychom upozornili, že na představení od 10:00 NENÍ MOŽNÉ REZERVOVAT VSTUPENKY. Pro veřejnost hrajeme pouze od 14:00, dopoledne je zcela zadané pro školky. Za případné komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.


Zvoneček letos poprvé zapojen do Noci divadel!

14.11.2018 11:02

Ačkoli samozřejmě, vzhledem k věku našich diváků, kterým jsme se museli přizpůsobit především, se u nás jedná spíše o divadelní dopoledne :-) Od 11:00 až do 13:00 si budete moct zahrát naší divadelní bojovku na téma pohádky Začarovaný les, opět si vyrobit vlastní papírovou loutečku nebo si projít naše zákulisí. Od 14:00 a 15:30 pak přiletí Broučci. Dovolujeme si upozornit, že na "bojovku" není možné dělat rezervace (ale nebojte se, místo je). Těšíme se na vás!


Šotek v programu

7.11.2018 20:42

Vážení a milí diváci, letos nám řádil v tištěném programu na festiválek šotek. Překřtil poslední pohádku od 19:00 na Staré pověsti české, správný název představení od Ilegumovi divadelní společnosti je ale PRAŽSKÉ POVĚSTI. Za chybu se omlouváme, ale věříme, že si představení užijete i tak, je to totiž náramná, krásná a také poučná podívaná!


Začínáme 50. sezónu!

2.10.2018 10:45

Je to neuvěřitelné, ale minulý týden jsme zahájili naší, v pořadí již 50. sezónu. Zdá se vám to neskutečné? Nám taky! Celou tuto sezónu se tak těšte na soutěže, výstavy, novinky a spoustu skvělých pohádek, samozřejmě! Děkujeme za podporu a přízeň a doufáme, že si s námi tuhle jubilejní sezonu užijete stejně jako ty předešlé! A padesátiny jsme zahájili stylově, pohádkou o tom, jak se Kašpárek dostal do Zvonečku...Mimochodem, víte, že tuhle hru máme na repertoáru už od roku 1975?


Tak jsme počtvrté zažili Jílovskou jinak!

18.9.2018 11:57

Tak jsme v sobotu opět zažili Jílovskou jinak! Bylo to báječné a opět snad zase o fous lepší, než v předchozím roce, samozřejmě i díky vám všem, co jste přišli! A že vás opět bylo! Moc děkujeme Auto*Mat za pomoc se vším potřebným. Stejně velký dík patří i městské části Prahy 4, která akci podpořila a pomohla. Děkujeme panu školníkovi Milanu Juskovi, bez něj bychom nehráli ani neměli žádné dobroty. Děkujeme moc všem, co se zapojili, měli dílny, vystupovali, pomáhali - MC Balónek Praha, Divadlo Kubrt, Blublu Blabla edu, STTO Záře, AFK Slavoj Podolí Praha, Policie České republiky, Barbora Holoubková, Petrovi Hruškovi za organizaci celé hudební stage, spolku Teepes, všem rodinám, kamarádům, partnerům, dětem, všem z festivalu BRANÍK Sobě za inspiraci, pomoc a zapůjčení stanu a Františku Drábkovi a naší Páje za krásné fotky, které si můžete prohlédnout ve fotogralerii. Můj osobní obří dík patří mému divadelnímu all star teamu: Šárka Zvejšková Zuzka Zvejšková, Zuzka Dančová, Kris Tina Pavlína Kročová Martina Oubrechtová Anna Kleinová Radim Doležel a Zdenek Sloboda. A samozřejmě jako vždy, obří a největší dík pro Lukáše Lebdušku. Tak zase za rok, popáté? Těšíme se!A vy se těšte na začátek nové sezóny, už je za dveřmi!


A už zase ta živá Jílovská!

6.9.2018 10:43

Je to tak, už počtvrté budeme zahajovat sezónu venku a nebudeme na to sami! Protože v září je přece ještě pořád trochu léto, protože se nikomu ještě nechce sedět dlouho vevnitř a protože máme spoustu skvělých kamarádů, se kterými se rádi alespoň jednou ročně potkáme. Program postupně doplňujeme jak na našem facebooku, tak v programu na webu. Čekají vás opět naše pohádky, spousta tvůrčích dílniček, výstava, hudba a spoustu, spoustu dalšího. Tak přijďte, v sobotu 15. září mezi školu a školku v Jílovské ulici, my tam budeme a těšíme se na vás!


Tento týden Braník sobě!

6.9.2018 10:35

Zvoneček v Braníku vznikl, začal hrát a moc rád se tam každý rok vrací, alespoň na chvíli, na báječný festival Braník sobě! Protože co by to bylo za začátek sezóny bez Braníku. Budeme tam, jako vždycky na Kubrtově divadelní scéně, s naší nepříliš hranou pohádkovou klasikou O princezně Čárypíše. Začínáme 8. září v 11:00! Uvidíme se? Fotografie je z předminulého ročníku, abyste viděli, jak krásně tam je!


Nová sezóna se blíží!

2.8.2018 12:09

Je to tak, prázdniny jsou půlce a my už pro vás chystáme ostošest naší jubilejní 50. sezónu! Těšíme se a samozřejmě pro vás připravujeme kromě vašich oblíbených klasických pohádek i spoustu novinek! A v září už se nám program taky pěkně plní, takže buďte s námi, sledujte náš web nebo facebook a my vám brzy prozradíme víc!


Chcete nás podpořit? Je to jednodušší, než si myslíte!

9.11.2017 12:15

A stačí k tomu opravdu málo! Pokud nakupujete přes internet, běžte jen před Vaším nákupem na portál givt.cz a vyhledejte v neziskových organizacích naše divadlo. Pak už nakupujte, jak jste zvyklí. Nezaplatíte nic navíc, ale část peněz z Vašeho nákupu půjde na podporu našeho divadélka. A my i loutky Vám budeme moc vděční! Děkujeme, že na nás myslíte a podporujete nás. P.S: A kdyby Vás zachvátila nákupní horečka dnes, vězte, že nám dnes bude připsán dvojnásobek běžné částky. A to je dvojnásobná pomoc!


Rezervace vstupenek - jak na ně?

7.10.2017 11:12

Vážení a milí diváci, množí se nám dotazy na rezervace, proto nám na úvod sezóny dovolte připomenout, že rezervace jsou možné pouze do páteční půlnoci, v sobotu už je pak pouze přímý prodej, aby se spravedlivě dostalo na všechny. Nebojte se tedy, když se rozhodnete přijít v sobotu na pohádku, neznamená to že je plno, můžete směle vyrazit za kulturou. Těšíme se od dvou nebo od půl čtvrté!


Zvoneček na rádiových vlnách

12.9.2017 11:07

Kdo ještě váhá s účastí na živé Jílovské tento víkend, toho třeba zítra přesvědčí poslech rádia...ve 14:00 budeme ke slyšení na Rádiu 1! http://www.radio1.cz/c…/rozhovor/7439-zazit-mesto-jinak-2017


Loutky jedou!

27.3.2017 15:48

Titulní stranu nového Loutkáře zdobí naše princezna Víl ze Začarovaného lesa, máme radost a jsme hrozně slavní samozřejmě :-)


PF 2017

23.12.2016 10:55

A teď už opravdu nezbývá nic jiného, než popřát všem krásné, klidné a jak jinak než pohádkové Vánoce a do Nového roku štěstí, zdraví, lásku a samé šťastné konce. Děkujeme za přízeň a těšíme se v Novém roce na viděnou!


Zájezdíme...ve španělské Callele!

23.9.2016 21:43

Nebereme vám od středy telefon? Němejte nám to za zlé. Před začátkem sezóny jsme ještě přijali pozvání do španělské Callely na jejich městské slavnosti, v rámci kterých jsme opět trochu oprášili a pozměnili naše Varieté. A nebudeme vám lhát...máme se tu báječně. Pro to nejmenší publikum už jsme zahráli, ti velcí nás čekají až v neděli. Jo, a zítra se jedeme podívat do Barcelony, je to kousek. Máváme všem, než budeme vyprávět zážitky z cest osobně, posíláme alespoň pár fotek, na které se můžete podívat v naší fotogalerii.


Zvoneček v listopadovém Tučňáku

23.10.2015 0:00

Milovníkům a příznivcům Zvonečku to jistě neuniklo, těm ostatním, kteří ještě nevybrali schránku nebo nejsou z Prahy 4, se musíme pochlubit, jak příšerně jsme slavní! Náš udatný princ Bajaja to tentokrát dotáhl až na titulní stránku listopadového Tučňáku, ve kterém se dozvíte spoustu informací o našem chystaném festiválku. Moc děkujeme panu šéfredaktorovi a samozřejmě opět i celé Praze 4 za prostor, který nám v čísle poskytli.


Vzpomínka na výstavu v Roztokách

10.6.2015 10:29

Před pěti lety se v muzeu v Roztokách u Prahy konala veliká výstava u příležitosti nedožitých osmdesátin našeho principála a zakladatele Jiřího Vorla. Připomeňte si s námi krásnou výstavu díky tehdejším reportážím České televize, které se nám podařilo najít v archivu. Schválně, zda poznáte, které loutky vystupují i v našich pohádkách!
Staré loutky, které nestárnou
Sbírka Jiřího Vorla: Loutky místo Spartaka


Nové příspěvky ve fotogalerii - dětský den v Úvalech!

18.5.2015 10:52

Jak začne jaro, chytá nás cestovní horečka a nevydržíme na místě. Vždyť kdo by byl zavřený v divadle, když se dá hrát venku! Zájezdní sezóna se nám tedy rozjela a my tímto moc děkujeme báječnému publiku a milým organizátorkám z Haba-kuku za velice příjemné odpoledne v Úvalech! Počasí nám přálo a tak se čerti ženili opravdu jen v naší pohádce:-) Nás už opět chytá zájezdní horečka a těšíme se do Kroměříže na Mozartovy slavnosti, Vy se těšte na naše další cestovní příspěvky na našem webu a na facebooku a hlavně se na nás přijďte podívat!A jak to vypadá, když hrajeme venku? Prohlédněte si naší fotogalerii!Program

2018

listopad
11:00

17. 11. - Noc divadel!

14:00,15:30

17. 11. - Broučci

10:00,10:00,14:00

22. 11. - Novodvorský Zvoneček

10:00,14:00

23. 11. - Novodvorský Zvoneček

10:00

24. 11. - Novodvorský Zvoneček

prosinec
14:00,15:30

1. 12. - Kašpárkovy čertoviny

8. 12. - Pohádka o Popelce

15. 12. - Vánoční koleda

10:00,16:00

20. 12. - Vodnická pohádka

10:00,14:00

22. 12. - Jak Kašpárek s Kalupinkou slavili VánoceMáte nás rádi?
Lajkujte nás i na Facebooku.
Naše facebookovská adresa je facebook.com/divadlo.zvonecek.


Tradiční loutkové divadlo Zvoneček na Informuji.cz

TOPlist