Neděláme si z Vás apríl...

29.3.2017 15:28

...v sobotu opravdu hrajeme od 11:00. Vyjímečný čas je kvůli slavnostní akci Prahy 4, která potřebuje mít KCN odpoledne volné, proto ty změny. A že hrajeme jen jednou? Inu, už máme duben, venku to kvete a začíná chatová sezóna, chápeme, že je lepší být víc venku než vevnitř a tak už se u nás o dubnových sobotách dočkáte jen jedné pohádky. A abychom nezapomněli, hrajeme pro vás naposledy v sezóně Otesánka, tak přijďte!


Loutky jedou!

27.3.2017 15:48

Titulní stranu nového Loutkáře zdobí naše princezna Víl ze Začarovaného lesa, máme radost a jsme hrozně slavní samozřejmě :-)


Reprezentujeme

27.3.2017 15:30

Tak jsme si včera v Jiskře zahráli Otesánka, poseděli na zahrádce, kterou mají krásnou, získali ocenění za kreativitu a širší nominaci na loutkářskou Chrudim a užili si prima den. Velký dík všem "našim Otesánkům" za jejich skvělé výkony i za milá a povzbudivá slova poroty a samozřejmě všichni moc gratulujeme Kubovi Hojkovi, který se se svým představením probojoval na Chrudim. Ať žijí loutky!


Výstava v KCN

6.2.2017 12:27

Ještě než vás pozveme na sobotní pohádku, musíme poděkovat a taky se trochu pochlubit - v prvním patře KCN si teď můžete prohlédnout krásné fotky z letošního festivalu Novodvorský Zvoneček!Taky už se těšíte na další ročník?Děkujeme moc městské části Prahy 4!


PF 2017

23.12.2016 10:55

A teď už opravdu nezbývá nic jiného, než popřát všem krásné, klidné a jak jinak než pohádkové Vánoce a do Nového roku štěstí, zdraví, lásku a samé šťastné konce. Děkujeme za přízeň a těšíme se v Novém roce na viděnou!


Známe vítěze klání o nejkrásnější loutku!

23.12.2016 9:45

A známe vítěze! Naše soutěž o nejkrásnější loutku skončila velmi, velmi těsně - po sečtení všech hlasů vyhrála loutka číslo 17 s celkovým počtem dvaceti osmi hlasů, na krásném druhém místě je loutka číslo 10 s celkem dvaceti pět hlasy a bronzovou příčku obsadila loutka číslo 13. A protože jsou Vánoce a protože jste byli všichni ohromně úžasní a tvůrčí, rozhodli jsme se ještě udělit speciální ceny "odborné poroty" a máme cenu za originalitu pro tvůrce loutek číslo 5, 7 a 19. Gratulujeme výhercům a děkujeme všem za účast i za hlasy!


Obrovský dík za festiválek!

27.11.2016 20:50

Byli jste skvělí, byli jste báječní a i když se nám ještě ze včerejška únavou pletou nitě, už teď se moc těšíme na další ročník! Moc děkujeme všem účinkujícím - Buchty a loutky, Říše loutek, divadlo Lokvar, Plata Company, Tomáš Běhal a Toy Machine, spolek Baribal a Teatro Truhla - byli jste do jednoho naprosto báječní! Moc děkujeme Městské části Prahy 4 v čele s paní Adélou Gjuričovou a Danielou Kazdovou, bez jejichž podpory by festival nevznikl. Františku Drábkovi za úžasné fotografie. Divákům a příznivcům Zvonečku, za to, že jste s námi a že vás loutky baví. A samozřejmě všem svým kolegům, kteří byli do jednoho úžasní a bez kterých by Zvoneček nebyl tím, čím je!


Novodvorský Zvoneček se blíží!

24.10.2016 14:15

Už je to tady! Loňská třídenní loutková smršť se bude opakovat, rozhodně si jí nenechte ujít. Je to tak, chystáme pro vás druhý ročník loutkové festiválku Novodvorský Zvoneček. Máme pro Vás opět připravené workshopy, dílny, výstavu a samozřejmě spoustu pohádek, od nás i od našich skvělých kolegů loutkářů. A věřte nám, letos bude opět z čeho vybírat. Sledujte nás, těšte se s námi a hlavně doražte, 24.- 26. listopadu k nám, do Zvonečku! Festiválek vznikl ve spolupráci s MČ Praha 4 a podporou Adély Gjuričové, členky rady MČ Praha 4.


Zájezdíme...ve španělské Callele!

23.9.2016 21:43

Nebereme vám od středy telefon? Němejte nám to za zlé. Před začátkem sezóny jsme ještě přijali pozvání do španělské Callely na jejich městské slavnosti, v rámci kterých jsme opět trochu oprášili a pozměnili naše Varieté. A nebudeme vám lhát...máme se tu báječně. Pro to nejmenší publikum už jsme zahráli, ti velcí nás čekají až v neděli. Jo, a zítra se jedeme podívat do Barcelony, je to kousek. Máváme všem, než budeme vyprávět zážitky z cest osobně, posíláme alespoň pár fotek, na které se můžete podívat v naší fotogalerii.


Už zítra budou loutky řádit na ulici!

16.9.2016 13:32

Vypadá to, že se u nás nic neděje, opak je ale pravdou...makáme, pečeme, organizujeme a těšíme se, aby už to zítra mohlo všechno vypuknout. Těšíme se, doufáme, že počasí nám bude alespoň trochu přát a kdyby byl opravdu velký nečas, máme přichystanou i "mokrou" variantu a přesuneme živou Jílovskou do Kulturního centra Novodvorská. Takže pro jistotu deštníky sebou a zítra se uvidíme na druhém ročníku pouličního festivalu Zažít Jílovskou jinak!


Zažijte s námi Jílovskou jinak - už podruhé!

17.8.2016 12:36

Už to bude rok, co se naše loutky rozhodly vyjít s dřevem na trh a divadlo Zvoneček spolu s přáteli zorganizovalo první ročník pouličního festivalu Zažít město jinak. A protože to všechny bavilo, a protože si myslíme, že to má smysl, rozhodli jsme se letos pro druhý ročník. Připravujeme pro Vás spoustu kulturních zážitků a sportovních aktivit, kdo bude znaven oběma činnostmi, může se občerstvit nějakou tou dobrotou nebo jen tak sedět a pozorovat ruch ulice. A kdo by byl ještě odvážnější, může nás kontaktovat a sám se zapojit. Vstup na sousedskou slavnost je opět zdarma, byla by tedy škoda nezažít Jílovskou jinak! Sledujte náš web nebo naše facebookové stránky, kam budeme postupně doplňovat program celého dne. Přesně za měsíc se těšíme na viděnou.


Jezdíte rádi na hrady? My ano!

30.7.2016 16:47

Prý jste o nás už dlouho neslyšeli. Pravdou je, že jsme během července trochu odpočívali, ale samozřejmě jsme se věnovali i divadlu a v srpnu to bude ještě intenzivnější, uslyšíte o nás víc a víc! No, a komu se po nás stýská a nechce o nás jen slyšet, ale i vidět, toho zveme na výlet na hrad Loket, kde budeme v sobotu 6. srpna hrát Kašpárkovy čertoviny. Vidět Zvoneček na hradě se vám jen tak nepoštěstí, tak přemluvte rodiče či prarodiče a udělejte si výlet! www.facebook.com/events/1269996113016112/


Máme vítěze ankety!

6.6.2016 10:56

Je to jisté, je to potvrzené, už známe vítěze klání naší soutěže o novou podzimní pohádku. A není to nikdo jiný, než nenasyta Otesánek, který zvítězil jak na našich stránkách, tak na Facebooku, s drtivým náskokem - dohromady od vás získal 33 hlasů. Budulínek, který Otesánkovi šlapal na paty, nakonec zíkal 18 hlasů a Smolíček skončil s devíti hlasy. Bylo to napínavé, děkujeme za vaše hlasy a názory, pouštíme se do práce a na premiéře naviděnou!


Díků není nikdy dost...

3.5.2016 11:09

...proto mi dovolte na závěr sezóny také jedno osobní poděkování. Opět bych chtěla moc a moc poděkovat i všem svým kolegům, od šatny po zákulisí - byli jste skvělí jako vždy, všichni do jednoho, nikdy mě nepřestane fascinovat vaše nadšení, nápady a chuť jít do něčeho nového. Zkrátka, bez vás by to nešlo. Děkuju, že jste to se mnou vydrželi i tuhle sezónu a těším se na další! Denisa Kábrtová, ředitelka TLD Zvoneček


A je to tu -

3.5.2016 11:07

- v sobotu zazvonil zvonec a pro nás je teď nachvíli pohádkám konec. Se sezónou jsme se pořádně rozloučili a všem našim divákům, příznivcům a kamarádům bychom chtěli moc a moc poděkovat za podporu a přízeň, kterou nás opět celý rok hojně zahrnovali. Byli jste skvělí, děkujeme a těšíme se zase brzy na viděnou! Nemusíte se totiž bát, kromě toho, že se do KC Novodvorská po prázdninách zase vrátíme, máme v rukávu samozřejmě i nějaké ty zájezdy. Takže komu by se stýskalo, ať nesmutní, sleduje náš web nebo facebook, kam budeme pravidelně přidávat naše fotky a pohlednice z cest, nebo ať si rovnou udělá výlet a přijede se na nás podívat! Už teď vám můžeme prozradit, že 21. května budeme na naší oblíbené akci Pohádkový les a třeba v srpnu tu naši čerti a Kašpárek roztočí na hradu Loket. Těšíme se na viděnou na cestách nebo v září, mějte se krásně a užívejte krásné jarní a letní dny! Váš Zvoneček


Máme anketu, víte o ní?

20.4.2016 11:37

Ano? Skvělé! A už jste hlasovali? Ne? Obrovská chyba, kterou je třeba rychle napravit! A abyste byli zcela informovaní, na našich facebookových stránkách, kde anketa samozřejmě také běží, zaím vítězí na celé čáře Otesánek, který má devět hlasů! Druhý je Smolíček s pěti hlasy, no a překvapivě na samém chvostu se drží Budulínek s pouhými dvěma hlasy. Jsme ale na samém začátku a vše se ještě může změnit! Proto hlasujte pro svého oblíbence, buď tady na webu, nebo na našem Facebooku. Děkujeme!


Máte svojí oblíbenou pohádku? Hlasujte!

14.4.2016 15:35

Máte svou oblíbenou pohádku a mrzí Vás, že není na repertoáru Zvonečku? No, letos to poprvé budete mít možnost napravit! Chystáme toho pro Vás od září opět spoustu, a protože si vážíme Vaší podpory, rádi bychom letos nechali rozhodnout Vás o pohádce, kterou uvedeme v prosincové premiéře. Dáváme Vám tedy na výběr ze tří titulů, věříme, že si najdete svého favorita a pomůžete nám s každoročním dilematem, jakou další krásnou pohádku vybrat. Nechť hlasování začne a zvítězí ten nejlepší! Hlasovat můžete buď na stránce vpravo nebo na našem Facebooku. A pozor, vítezí pohádka, která bude mít největší počet hlasů z obou stránek. Tak neváhejte a podpořte svého oblíbence! Hlasovat je možné do konce května.


Dubnové pohádky hrajeme jen jednou!

30.3.2016 14:54

Vážení a milí diváci a příznivci Zvonečku, rádi bychom Vás upozornili, že dubnové pohádky hrajeme již pouze jednou, a to od 15:00. Posouvá se tím pádem i otevírací doba naší pokladny - otevřena až od 14:00. I tak pro Vás máme připravené moc pěkné tituly a velice se těšíme na Vaši návštěvu!


Předsálí divadla Zvoneček do konce sezóny ožije!

17.3.2016 12:53

Ještě pro Vás máme jednu novinku - od této soboty si budete moct v předsálí našeho divadla zkrátit čas při čekání na pohádku velmi tvůrčím způsobem! Od 14:00 pro Vás budou připraveny puzzle s motivy našich oblíbených pohádek, budete si moct vyrobit vlastní papírovou loutku, kreslit, vybarvovat a dát si u toho i něco malého na zub! Předsálí divadla bude otevřené vždy po celou dobu našeho sobotního hraní. Těšíme se na Vás!


Sněhurka opět v novém!

9.2.2016 10:38

Sedm je dní v týdnu, sedm bylo statečných, ale hlavně, sedm je veselých, legračních a odvážných trpaslíků, kteří pomáhají naší krásné Sněhurce proti zlé královně! Na krásnou, výpravnou pohádku, plnou kouzel a písniček, se můžete těšit už tuto sobotu u nás ve Zvonečku! A je to událost, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít, po třech letech se můžete těšit na kompletní sadu nových loutek, které pro nás vytvořili Daniel a Pavel Truhlářovi. K loňské nové Sněhurce a princi tedy letos přibude i zlá královna, myslivec a sluha a tím je naše výprava hotová. Tak se určitě přijďte podívat, v sobotu 13.2., od 14:00 nebo od 15:30. Těšíme se na Vás!


Tento týden je už vše při starém!

3.2.2016 10:26

Tento týden už je zase všechno při starém, máme pro Vás připravenou sobotní pohádku v KC Novodvorská. A i když za okny to tak moc nevypadá, kalendářně stále ještě vládne zima, proto první únorový víkend přiletí krásná, ale krutá Sněhová královna, z jejíchž spárů musí děvčátko Gerda zachránit svého malého bratra Kaye. Andersenovu klasiku, kterou pro Zvoneček přepsal a zrežíroval kolega Zdeněk Sloboda, pro Vás hrajeme v našich klasických časech, od 14:00 a od 15:30 na naší domovské scéně v KC Novodvorská. A ještě jednou děkujeme všem divákům a příznivcům za trpělivost a podporu a moc děkujeme Branické sokolovně za báječný azyl.


PF 2016

29.12.2015 11:36

Premiéra za námi, teď už opravdu nezbývá, než se těšit na Vánoce a na Nový rok...Já bych Vám ale ještě před tím chtěla moc poděkovat za Vaši podporu a přízeň, za celé divadlo popřát všem krásné, klidné a pohádkové Vánoce a do Nového roku jen to nejlepší. Ještě mi zároveň dovolte poděkovat všem mým kolegům, jejichž nasazení a výdrž byla opět neuvěřitelná, letos jsme toho zvládli opravdu hodně, od zájezdů, přes živou ulici a festival, až po několik živě mluvených pohádek a premiéru - jste všichni skvělí, báječní a já Vám moc a moc děkuju. Těším se v Novém roce na viděnou ve Zvonečku! Denisa Dašková, ředitelka divadla


Premiéra nové pohádky!

15.12.2015 10:33

V sobotu přijde zvonečkovská nadílka. Chystáme pro Vás zbrusu novou pohádku, která už tématičtější být nemůže - Vánoční koledu na motivy známého příběhu od Charlese Dickense. Uvidíte naše krásné, nejstarší marionety, půvabnou výpravu od našeho báječného pana Müllera, uslyšíte nádhernou hudbu a především naše herce, kteří pro Vás celý příběh namluvili živě! Zkrátka, bude to báječné, magické a jako každá naše premiéra, i tohle bude samozřejmě velká sláva:-) Rozhodně byste tedy neměli chybět! Těšíme se na Vás.


Mikuláš ve Zvonečku? Jistě, už v sobotu!

30.11.2015 11:58

Letos jsme si pro Vás po roční odmlce připravili opět naši oblíbenou Mikulášskou! Přijdou si na své příznivci pohádek, ti, co rádi tvoří, i ti, co se nebojí čertů, vydrží až do konce a třeba jim Mikuláš něco nadělí. Hrajeme pro Vás Kašpárkovy čertoviny, připraveny budou výtvarné dílničky a možná přijde i Mikuláš! Pohádky hrajeme v našich obvyklých časech, od 14:00 a od 15:30, Mikulášská nadílka bude probíhat po druhém představení. Zároveň bychom byli moc rádi, kdybyste nám pomohli ozdobit náš Zvonečkovský stromeček! Připojili jsme se k hezké výzvě Prahy 4, která komunitní zdobení stromků letos zaštiťuje a samozřejmě potřebujeme mít pro Ježíška připravený stromeček, co když pod ním pro naše věrné diváky něco nechá? Ozdoby si buď můžete vyrobit doma, nebo přímo ve Zvonečku právě v rámci zmiňovaných dílniček. Tak se k nám přijďte naladit na adventní čas, budeme se na Vás moc těšit! P.S: Pokud by rodiče měli zájem, aby Mikuláš jejich dětičkám něco nadělil, prosíme napište nám na divadlo@zvonecek.info.


Poděkování za festiválek

23.11.2015 13:32

Náš třídenní festiválek je úspěšně za námi a já bych chtěla moc a moc poděkovat všem, kteří se podíleli na jeho realizaci - děkujeme Praze 4, bez jejíhož přispění, podpory a propagace by festiválek vůbec nevznikl. Zvláštní dík patří dvěma skvělým dámám, paní Adéle Gjuričové a paní Daniele Kazdové, které Zvoneček podporují a jsou pro každou naší špatnost:-) Děkujeme všem souborům, kteří se zúčastnili sobotního divadelního maratonu - souboru Říše loutek, který celou sobotu otevřel beznadějně vyprodaným Pejskem a Kočičkou. Dětskému souboru Jitřenka, který vážil cestu až z Mladé Boleslavi, aby nám předvedl skvělé černé divadlo. Divadlu Anfas, které to v pravé poledne parádně rozjelo se svým Budulínkem. Svým kolegům, za jako vždycky bezvadného Bajaju. Divadelnímu spolku Kubrt, kteří dovolili i rodičům nostalgicky zavzpomínat díky jejich Opeřené pohádce na jejich dětství s Vinettouem. Divadélku Frydolín, se kterým si všichni krásně zazpívali, souboru Bubeníček, který přivezl jejich úžasného Dona Šajna a samozřejmě divokým Jezdcům z Promissetownu, které na závěr dne krotil souboru Teatro Truhla. Všichni jste byli naprosto skvělí a my Vám moc děkujeme za účast, doufáme, že jste u nás nebyli naposledy. Děkujeme Mateřskému centru Balonek a holkám, které obětavě zajišťovali chod dílen ve všední dny. Moc děkujeme panu fotografovi Františku Drábkovi, že nám celou akci nafotil. Já moc a moc děkuji ještě jednou všem svým kolegům, kteří se podíleli na realizaci, pomáhali, nosili, organizovali, hráli, tvořili s dětmi, fotili, natáčeli, vydávali vstupenky nebo věšeli lidem kabáty, zkrátka byli jako vždycky naprosto skvělí a i když máme všichni pořád ještě status amatérského divadla, všichni jste předvedli naprosto profesionální výkony ve všech směrech. Děkuji moc našemu webmasterovi Honzovi, kterého jsme zahrnuli požadavky a neustále po něm chtěli spoustu věcí, které plnil s úsměvem a v neuvěřitelně krátkém čase. Děkujeme moc skvělým hudebníkům Mário Bihárimu a Petru Horvátovi, kteří s námi zahráli náš Kabaret a kteří byli jako vždycky skvělí. Speciální díky na závěr patří Lukáši Lebduškovi, který jako vždycky moc a moc pomohl se vším a i když musel hrozně brzo vstávat, celý den se na nás usmíval. A také děkujeme všem našim divákům a návštěvníkům, kteří přišli a užili si tu loutkovo-divadelně-tvůrči smršť s námi, děkujeme za všechny Vaše pozitivní reakce a ohlasy a těšíme se spolu s Vámi na další ročník!


Zvoneček v listopadovém Tučňáku

23.10.2015 0:00

Milovníkům a příznivcům Zvonečku to jistě neuniklo, těm ostatním, kteří ještě nevybrali schránku nebo nejsou z Prahy 4, se musíme pochlubit, jak příšerně jsme slavní! Náš udatný princ Bajaja to tentokrát dotáhl až na titulní stránku listopadového Tučňáku, ve kterém se dozvíte spoustu informací o našem chystaném festiválku. Moc děkujeme panu šéfredaktorovi a samozřejmě opět i celé Praze 4 za prostor, který nám v čísle poskytli.


Co je to Novodvorský Zvoneček?

20.10.2015 10:00

To je přece první ročník pohádkového festivalu, který pro Vás chystáme spolu s našimi kamarády loutkáři, divadelníky a hudebníky! Těšte se na třídenní divadelní smršť, ve které si vyberou děti i dospělí. Od 19. do 21. listopadu po celém KC Novodvorská! Kromě pohádek a představení pro starší sourozence a rodiče se můžete po celou dobu festivalu těšit i na výstavu rodinných loutkových divadélek a samozřejmě loutkové dílničky, kde si budete moct sami vyrobit Vaší krásnou loutku. Těšíme se na Vás a moc a moc děkujeme Praze 4, bez jejíž podpory bychom festiválek nebyli schopni zrealizovat a díky níž je po všechny tři dny vstup zdarma!


Pozor pozor, sezóna začíná!

29.9.2015 10:56

Už tuto sobotu nám začíná každotýdenní pohádková smršť...těšíte se? My moc! Odpočatí po létě, zcestovalí, stále ještě nabití úžasným pouličním festivalem Zažít Jílovskou jinak pro Vás letos připravujeme spoustu novinek! Těšte se na premiéru nové pohádky, na skvělý loutkový festiválek, který vás čeká už v listopadu, a samozřejmě na spoustu našich krásných pohádek. No a jaký by to byl začátek sezóny, kdyby nezačal Perníkovou chaloupkou....Tak tedy v sobotu, od 14:00 nebo od 15:30 ve Zvonečku!


Poděkování

24.9.2015 14:02

V sobotu, jak jste možná někteří z Vás postřehli, proběhla v Jílovské ulici sousedská slavnost v rámci festivalu Zažít město jinak, kterou organizoval náš soubor. Bylo to báječné, měli jsme krásné počasí, skvělé spolupracovníky a hlavně po celý den úžasné návštěvníky. Moc ještě jednou děkujeme všem zúčastněným za pomoc i za návštěvu, speciální díky pak patří sdružení Automat, za to, že díky nim podobné akce vznikají, všem z městské části na Praze 4, která nám nesmírně pomohla s organizací věci, základní škole Jílovská, bez které by nám nic nehrálo, nepeklo ani nesvítilo a velmi speciální dík i zde patří Lukáši Lebduškovi, který je zkrátka skvělý a ohromně nám všem pomohl. Těšíme se za rok znovu, nás to moc bavilo!


Zažijte s námi Jílovskou jinak!

27.7.2015 19:57

Vážení a milí diváci a příznivci Zvonečku, i když jste o nás teď delší dobu neslyšeli, rozhodně nezahálíme, ba naopak! Připravujeme pro Vás na podzim spoustu novinek a hned do té první bychom Vás rádi i zapojili! Týden po našem oblíbeném Bráníku sobě jsme se rozhodli pro Vás připravit komunitní akci v rámci programu Zažít město jinak a rádi bychom spolu s Vámi oživili Jílovskou ulici. Chystáme sobotu plnou divadla, zábavy, sportu...a sposty dalších aktivit, na kterých se můžete podílet i Vy! Pokud bydlíte přímo v Jílovské nebo v blízkém okolí, máte zajímavou práci, chcete založit komunitní zahradu, rádi byste třeba zorganizovat bleší trh nebo třeba pečete báječné koláče a chce vyjít s kůží na trh (a to jsou jen nápady, Vaší fantazii se meze nekladou) napište nám a hlavně se 19. září zúčastněte naší živé ulice v rámci Zažít město jinak! Napište nám na divadlo@zvonecek.info, sdílejte a hlavně s námi přijďte Zažít Jílovskou jinak, 19. září! Těšíme se na Vás!


Vzpomínka na výstavu v Roztokách

10.6.2015 10:29

Před pěti lety se v muzeu v Roztokách u Prahy konala veliká výstava u příležitosti nedožitých osmdesátin našeho principála a zakladatele Jiřího Vorla. Připomeňte si s námi krásnou výstavu díky tehdejším reportážím České televize, které se nám podařilo najít v archivu. Schválně, zda poznáte, které loutky vystupují i v našich pohádkách!
Staré loutky, které nestárnou
Sbírka Jiřího Vorla: Loutky místo Spartaka


Nové příspěvky ve fotogalerii - dětský den v Úvalech!

18.5.2015 10:52

Jak začne jaro, chytá nás cestovní horečka a nevydržíme na místě. Vždyť kdo by byl zavřený v divadle, když se dá hrát venku! Zájezdní sezóna se nám tedy rozjela a my tímto moc děkujeme báječnému publiku a milým organizátorkám z Haba-kuku za velice příjemné odpoledne v Úvalech! Počasí nám přálo a tak se čerti ženili opravdu jen v naší pohádce:-) Nás už opět chytá zájezdní horečka a těšíme se do Kroměříže na Mozartovy slavnosti, Vy se těšte na naše další cestovní příspěvky na našem webu a na facebooku a hlavně se na nás přijďte podívat!A jak to vypadá, když hrajeme venku? Prohlédněte si naší fotogalerii!


Nové příspěvky ve fotogalerii - Zájezd v Neuměřicích

2.2.2015 12:00

Ani v zimě nezahálíme a kromě "běžného" hraní zvládáme i zájezdy. V naší fotogalerii si můžete prohlédnout nové fotografie Bajaji a jeho přátel, kteří tentokrát vyjeli do Středočeského kraje. Moc za fotky děkujeme obecnímu úřadu v Neuměřicích, kde jsme hráli 18. ledna. Publikum bylo báječné a my už se moc těšíme, až tam 22. února opět vyrazíme, tentokrát s Perníkovou chaloupkou!


Divadlo Zvoneček v německém Hofu

19.12.2014 8:43

I když všichni už netrpělivě očekáváme uvedení naší nové pohádky Dlouhý, Široký a Bystrozraký, málokdo ví, že Zvoneček už má jednu premiéru za sebou - v pátek, 5.12. odehrál poprvé pohádku Vánoční koleda v německém městě Hof. Hra vznikla díky česko-německé spolupráci a při její realizaci nám pomáhal pan Karsten Jesgarsz, kterému bychom tímto ještě jednou velmi rádi poděkovali za skvělou spolupráci. Publikum bylo báječné a neskromně si dovolíme tvrdit, že hra se velmi líbila, i proto bychom ji na příští rok rádi přichystali i pro Vás. A abychom Vás trochu navnadili, na co že se to můžete těšit a také abyste viděli, jak jsme se tam měli, můžete se již teď podívat do naší fotogalerie. Krásný adventní čas přeje divadlo Zvoneček!


Otevírací doba pokladny a předprodej vstupenek

16.10.2014 8:17

Vážení a milí diváci a příznivci Zvonečku, rádi bychom Vás upozornili, že vstupenky na naše představení je možné zakoupit vždy POUZE V SOBOTU NEBO KAŽDÝ POSLEDNÍ ČTVRTEK V MĚSÍCI. Otevírací doba pokladny je od 13:00 do 15:45 v sobotu, ve čtvrtek pak od 15:00 do 16:30. V tento čas je možné zakoupit vstupenky i v rámci předprodeje. V jiné dny naše milé pokladní bohužel v KC Novodvorská nenaleznete. Zároveň bychom Vás rádi upozornili i na fakt, že v pokladně KCN není možné zakoupit vstupenky na naše pohádky, to lze pouze u nás, ve Zvonečkovské kukani pod schody a ve výše uvedených časech. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.Program

2017

duben
11:00

1. 4. - Otesánek

15:00

8. 4. - Šípková Růženka

22. 4. - Perníková chaloupka

16:00

27. 4. - Červená KarkulkaMáte nás rádi?
Lajkujte nás i na Facebooku.
Naše facebookovská adresa je facebook.com/divadlo.zvonecek.


Tradiční loutkové divadlo Zvoneček na Informuji.cz

TOPlist